До чого сняться місячні

Сни про місячні можуть мати різні значення залежно від контексту та особистого досвіду. Якщо у вас незабаром мають початися місячні, такий сон може бути простим відображенням вашого фізичного стану або очікувань. Крім того, сни про місячні можуть символізувати емоційне звільнення, очищення від негативу або переживання емоційного очищення.

Читай також нашу статтю: До чого сниться вагітність

Місячні також асоціюються з жіночністю і плодовитістю, тому сон про місячні може вказувати на прийняття своєї жіночої природи або нагадувати про цикл життя і відродження. Нижче ми розберемо тлумачення таких снів за різними сонниками, щоб краще зрозуміти їх символіку і значення.

Сонник Ванги: до чого сняться місячні

На думку Ванги, жінкам сни про місячні не несуть нічого хорошого – в основному вони віщують тривогу (за дітей, за репутацію, за роботу). Можливо, ви вже накоїли дурниць, були надто відверті або тільки збираєтеся що-небудь зробити. У першому випадку тривога цілком зрозуміла – вже нічого не поробиш, залишається тільки чекати, коли необережні вчинки забудуться. Але якщо ви тільки плануєте щось зробити, таке попередження допоможе уникнути незручності наяву.

Але при цьому потрібно звернути увагу на деталі сюжету, образи, що наснилися:

  • Коли кров’ю забруднився одяг, дурість зробить хтось із близького оточення.
  • Забруднили руки – недобрий знак. Можливо, у вас є родове прокляття – всі неприємності відбуваються через це. Варто сходити до церкви, покаятися в гріхах.
  • Якщо уві сні намагаєтеся зупинити кровотечу, наяву сумуєте за померлою людиною.
  • У сновидінні несподівано настали критичні дні – можлива конфліктна ситуація між близькими людьми. Не потрібно вплутуватися в сварку, інакше залишитеся винуватою.

До чого сняться місячні за сонником Міллера

Згідно з сонником Міллера, такі хвилювання не безпідставні. Зазвичай місячні уві сні говорять про те, що незабаром вам доведеться йти на жертви, але в підсумку це призведе до позитивного результату. Наприклад, під час вагітності необхідно звикнути до незручностей, щоб здоров’я дитини було відмінним.

  • Самотнім жінкам такий сон передрікає погіршення здоров’я. Якщо при цьому крові багато – це попередження.
  • Ваші запаси закінчуються – стосується самопочуття, енергетичних сил, здоров’я. Тому варто відвідати лікаря, перевірити свій стан, виявити наявні патології вже на початковому етапі. Але при цьому такий сон все одно віщує одужання.
  • Крім цього місячні можуть передрікати труднощі в різних сферах життя – появу депресій, фінансових витрат, серйозних проблем. Але в підсумку все закінчиться добре: потрібно тільки пережити цей момент, яким би важким, неприємним він не був.
  • Якщо уві сні забруднили кров’ю речі – остерігайтеся. Є шанс, що недоброзичливці й заздрісники затівають щось недобре, тому краще не вступати в дружні стосунки з новими людьми, менше бути відвертими з незнайомцями.

До чого сняться місячні за сонником Лоффа

Згідно з сонником Лоффа вагітним сняться місячні до легких пологів. А ось невагітним дівчатам подібні сновидіння віщують проблеми. Здебільшого сюжет віщує проблеми зі здоров’ям, тому краще не зволікати, йти до лікаря. Якщо помічаєте криваві краплі на одязі, значить життєва смуга везіння закінчилася.

До чого сняться місячні за сонником Цвєткова

Цвєтков, як і багато інших провісників, психоаналітиків, вважає, що місячні в сонних мареннях однозначно говорять про майбутні неприємності. Можливо, виникне незручність і сором за якийсь вчинок у реальному житті. Але при цьому сон не віщує серйозних проблем – ви з ними впораєтеся, а оточуючі швидко забудуть про те, що сталося.

Усе відбуватиметься саме так, як поводяться дівчата в житті – не діляться зі сторонніми про початок критичних днів, переживають цей період непомітно для сторонніх, продовжуючи жити далі.

До чого сняться місячні за сонником Фрейда

Більшість тлумачень Зигмунда Фрейда пов’язані із сексуальною складовою життя. Але сон про місячні свідчить про те, що ви не вмієте контролювати свій час, тому в усьому спізнюєтеся, не можете слідувати графіку. Такий сон – своєрідне попередження. Необхідно вирішити цю проблему найближчим часом, інакше виникнуть складнощі.

Якщо має бути захід, де точність має важливе значення, заздалегідь підготуйтеся до нього – викличте таксі, перевірте правильність ходу годинника або навіть переведіть стрілки на 15-20 хвилин уперед, щоб точно не запізнитися.

Коментар психолога про сон про місячні

Психологічно символізує обряд ініціації: перехід із дитинства в доросле життя, перетворення з дівчинки на жінку. Сон символізує дорослішання, спробу прийняти себе в новій якості, прийняття на себе відповідальності. Окремо варто звернути увагу на такий сон жінкам у період клімаксу. На підсвідомому рівні організм може вказувати на проблеми зі здоров’ям у “жіночій” сфері. Після такого сну варто аналізувати не стільки сюжет, скільки почуття. Запитайте себе, що ви відчули, зіткнувшись із “місячними”: радість, страх, протест? Як це пов’язано з вашим сприйняттям вашої “жіночої” ролі в реальності.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *