До чого сниться вагітність, пологи та «ці дні»

Сон про вагітність має одне з найсуперечливіших тлумачень.

Згідно з одним сонником, вагітність сниться до благополуччя, успішного завершення справ та інших позитивних моментів, тоді як інший сонник трактує його як символ нещастя та важких ситуацій.

Розповідаємо, до чого сниться вагітність, з різних сонників.

Читай також нашу статтю: 5 небезпечних продуктів, які всі люблять

Наснилася вагітність за сонником Міллера

Бачити себе уві сні вагітної – на нещастя у шлюбі з чоловіком. Якщо жінка насправді чекає на дитину, то подібний сон обіцяє їй вдалий результат пологів, після яких вона швидко прийде у форму.

Сон про вагітність за сонником Ванги

Відповідно до сонника Ванги, бачити себе вагітною уві сні – до радості для заміжньої жінки та до неприємностей для дівчини поза шлюбом. Такий сон може символізувати швидкі приємні зміни особистого життя.

Якщо вам сниться вагітність подруги, чекайте на грошову винагороду. Якщо вам наснилися пологи, то в житті настануть важливі зміни, а вам вдасться звільнитися від проблем. Чим легше пройшли пологи уві сні, тим легше вирішуватимуться справи.

Коли чоловікові сниться його друга половинка з животом, що округлився, це говорить про його щиру любов і бажання піклуватися.

До чого сниться вагітність за сонником Фройда

Фрейд вважав, що сновидіння мають прямим значенням, і не варто шукати в них приховані смисли.

Своя вагітність – це саме такий випадок. Однак сон може також відображати невдоволення жінкою своїми нинішніми стосунками, і незабаром на неї чекає зустріч із гіднішим кандидатом.

Психоаналітик вважав: якщо вагітність насниться чоловікові, то він мріє стати батьком.

До чого сниться вагітність за сонником Лоффа

Відповідно до сонника Лоффа, вагітність – це символ творчості та матеріального благополуччя.

Якщо вагітність побачить дівчина, яка живе активним статевим життям, але не має бажання стати матір’ю, значить, у неї немає проблем з менструальним циклом.

Якщо вагітність сниться чоловікові, значить він не впевнений у своїй репродуктивній функції або не задоволений своїм сексуальним життям.

Навіщо сниться вагітність за сонником Нострадамуса

Своя вагітність уві сні за відсутності її насправді пророкує дрібні проблеми та невеликі збитки. Якщо уві сні сниться чужа вагітність, то хтось хоче взяти у вас гроші в борг.

Крім вагітності часто дівчатам сняться сни про менструацію. Що можуть означати такі сновидіння?

Сон про місячні за сонником Міллера

Відповідно до сонника Міллера, якщо сняться місячні майже завжди говорять про труднощі та проблеми, але зрештою все має вирішитися благополучно.

Якщо вагітній дівчині сняться місячні, значить вона може мати проблеми з самопочуттям, але дитина народиться здоровою.

Якщо критичні дні сняться самотній дівчині, це може означати погіршення самопочуття та проблеми на роботі. Але якщо сни про місячні сняться хворій дівчині, то скоро на неї чекає одужання.

Якщо при цьому уві сні ваш одяг сильно забруднений кров’ю, будьте обережні: можливо, активізувалися ваші недоброзичливці та заздрісники.

Сон про критичні дні за сонником Ванги

Ванга вважала, що сни про місячні мають не подвійне значення: на вас чекає занепокоєння про себе і за все навколо. Однак у подібних снах дуже важливі нюанси:

  • намагатися зупинити кров – до туги за померлою людиною;
  • забруднений одяг – до неприємного вчинку з боку близької людини;
  • місячні, що раптово почалися, – до раптового конфлікту в сім’ї, в який вам краще не втручатися, щоб не виявитися крайньою.

Приснились місячні за сонником Лоффа

Згідно з сонником Лоффа, менструація уві сні означає легкі пологи для майбутніх мам.

Однак якщо ви не вагітні, такий сон може означати проблеми, у тому числі зі здоров’ям. Якщо одяг уві сні був забруднений у крові, то біла смуга у вашому житті може добігти кінця.

Приснилися місячні за сонником Фройда

За Фрейдом сни про менструацію сняться тим, хто не вміє контролювати час і бачити кілька кроків уперед. Це можна сприймати як знак у тому, що час повчитися тайм-менеджменту.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *