5 небезпечних продуктів, які всі люблять

небезпечні продукти

До яких наслідків може призвести захоплення улюбленими «смаками».

Звичайно, прожити на одних салатах та відварених овочах дуже складно, тому кожен з нас зривається на смачні, але не найкорисніші продукти. Ми зібрали топ продуктів, без яких багато людей слабо уявляють своє життя і періодично зловживають ними, чого робити точно не варто, на думку дієтологів.

Копченості

Жодне свято не обходиться без ковбасної нарізки у тому чи іншому вигляді, а багато салатів взагалі важко уявити без консервованих продуктів. Кілька разів на рік собі можна дозволити «загуляти» в обнімку зі шпротами, проте перетворювати консерви на постійних супутників у вашому житті не варто — ризик порушити роботу багатьох органів насамперед шлунка та нирок.

Шоколадні цукерки

Тут погодимося, виключити шоколадні цукерки з життя важко. Тим не менш, захоплюватися коробками шоколаду теж не варто — велика кількість цукор сама по собі небезпечна для організму. Мінімальними наслідками вашої любові до шоколаду можуть виявитися: 

  • нудота;
  • загострення шлункових захворювань;
  • можна заробити діабет;
  • також частими є серйозні проблеми зі шкірою. 

Чи вам це потрібно? Сумнівно.

Занадто жирне м’ясо

Здавалося б, яку шкоду може завдати м’ясо, особливо якщо воно відварене? У великих кількостях і при частому вживанні жирних сортів м’яса є можливість посадити печінку і жовчний міхур, які просто не готові до такого навантаження. Якщо у вас вже є проблеми з цими органами, відмовтеся від жирного м’яса та особливого у смаженому вигляді.

що краще не їсти

Гострі соуси

Як з’ясували дієтологи, росіяни дедалі більше захоплюються гострими соусами. Сьогодні є вибір серед величезної кількості брендів та видів гострих приправ, проте не завжди соуси виявляються якісними. Не забуватимемо, що в готових соусах міститься велика кількість цукру і загусників. Організму доводиться докладати великих зусиль, щоб упоратися з усіма цими інгредієнтами. Будьте уважні та завжди дивіться на склад.

Напівфабрикати

У кожному холодильнику є місце готової піци, пельменям або млинцям, тут все ясно. Але чи варто нагадувати, що робити ці продукти частиною свого постійного раціону не варто? Виробники не завжди чесно використовують якісну продукцію для приготування тих самих пельменів. Та й добавки у напівфабрикатах не додадуть вам здоров’я. Подумайте про це.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *